До која крајност одат манекенките на „Victoria’s Secret“?

Loading...

Кендис Свонпул на својот Твитер се пофали со совршена линија, а како доказ го покажа својот супер рамен стомак.

Јужноафричката убавица, која е дел од ангелите на Victoria’s Secret дефинитивно се потрудила да го постигне овој резултат нo, оваа фотографија има и многу негативни коментари.

Претходната година Кендис изгледаше анорексично но, тогаш се правдала дека тоа не го направила намерно, односно не ги изгубила килограмите по своја желба. Но, овој пат тоа го направи без никаква принуда.

Што мислите дали нејзиниот стомак изгледа секси?

 Заљубен крадец oграбил цвеќара за да и поклони ружи на девојка му

“Louis Vuitton” кондоми…

5 совети како да бидете харизматични

loading...
Loading...