Андријана Лима блескаше на Victoria`s secret шоуто

Loading...

 

Згодната манекенка Андријана Лима блескаше на новата ревија на шоуто на Victoria`s secret и за многу брзо време си го врати своето реноме на владетел на модните писти. 

Андријана Лима која има 31 година, пред 8 недели ја роди својата втора ќерка, а нејзиното чекорење по модната писта беше нејзиното триумфално враќање. Таа го покажа своето фасцинантно тело за кое макотрпно работеше без прекин со недели, а фотографиите од нејзиното вежбање редовно ги споделуваше со своите фанови на Twitter страната. 

Иако не се препорачува вежбање после породување, Андријана Лима е заштитно лице на Victoria`s secret и токму затоа таа докажа дека сепак може да биде совршена иако се породи пред два месеци. 

Видеото од целата ревија ќе биде прикажано за еден месец, а во меѓувреме можете да уживате во  исечоците од раскошната ревија и фотографиите на преубавите манекенки. На шоуто настапија Ријана, Бруно Марс и Џастин Бибер. 

 

 

Во нетрпение сме да ја погледнеме целата ревија зарем не?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

Никој не може да одолее на Victoria Secret моделите

Погледнете како изгледале некогаш ангелите на „Victoria Secret“. 

Уметноста на заведувањето- Victoria`s secret

loading...
Loading...