Мајк Маерс во улога на Мајкл Маерс

Loading...

Мајк Мајерс е извонредниот комичар кој го запознавме во филмовите за Вејн и Гарт, а го засакавме по серијалот пародии на Џејмс Бонд, со наслов Остин Пауерс…

 

Мајкл Мајерс е психопатот, сериски убиец кој оживува и го продолжува своето дело, секоја година на Денот на вештерките.

 

Па, како би изгледало доколку Мајк Мајерс го глумеше Мајкл Мајерс?

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

'Машки' филмови кои жените ги сакаат

5 најдобри филмски негативци

Најдобрите филмски трансформации

loading...
Loading...