Сестрите Кардашијан лансираа нова колекција гардероба

Loading...

Сестрите Кардашијан, Ким, Клои и Кортни ги вдружија силите со британскиот ланец за улична мода „Dorothy Perkins“ и дизајнираа колекција која го опишува нивниот стил.

Познатите сестри дизајнираа парчиња кои ги истакнаа женските облини врз хеланки, панталони и фустани кои ќе бидат приметени за секоја забава.

 

 

 

 

 

 

Вежбање во стилот на Ким Кардашијан!

Дали е природно газето на Ким Кардашијан?

Канјуе Вест е горд на снимката на Ким со друг маж?

 

loading...
Loading...