David Beckham во кампањата за H&M

Loading...

David Beckham (37) за потребите на модниот бренд H&M ја сними жешката божиќна кампања, во која познатиот неодолив фудбалер позира во памучна долна облека, памучни блузони и кратки пантолони.

Во прв план на фотографиите секако до израз доаѓаат неговите стомачни мускули и совршено обликувано тело.

Ова би било трет пат како David позира за потребите на шведскиот ланец на трговија со облека, или добро познатиот светски бренд H&M.

Изјавувајќи дека му е огромно задоволство што е дел од кампањата, додаде дека првата сезона која ја направиле поминала одлично и се надева дека и во иднина ќе има одлична соработка со овој бренд придонесувајќи за неговиот развиток и постоење.

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Сестрите Кардашијан лансираа нова колекција гардероба

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Елегантни фустани од Mango, вистинскиот избор за оваа зима

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ова го може само Карл Лагерфилд

loading...
Loading...