Колекција на капи од H&M за зима 2012/2013

Loading...

По можноста да ги видиме скоро сите можни останати комбинации на гардероба меѓу кои најголемиот избор на фустани за оваа сезона 2012/2013, време е да се навратиме и на модните додатоци кои оваа зима покрај дополнувањето на вашиот изглед ќе ви претставуваат и извор на топлина во ладните денови кои ни претстојат.

За лежерните но сепак прекрасни капи немате потреба да плаќате по цели богатства како благодарејќи на изборот што ви се нуди така и на оние кои ви ја овозможуваат таа понуда.

Во прилог погледнете ја галеријата од топ 10 H&M капи за оваа зима

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Топ 20 чипкасти фустани за сезона есен/зима 2012/2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Парфемски накит

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Белата боја е хит за оваа зима

loading...
Loading...