Кристен Стујарт бунтовничка која ги крши сите модни правила

Loading...

Обожавателите ја сакаат бидејќи изгледа како девојка од соседството, која знае за јавни настани да облече панталони или патики затоа што не сака да носи високи потпетици.Ако се работи за некој поопуштен настан, тогаш таа знае да се појави и во дуксер и омилените фармерки. Некои многу и приговараат за тоа, додека други токму поради тоа и ја обожаваат. 

 

Кристен за само 4 години успеа да изгради свој препознатлив и уникатен стил. На црвениот тепих можеме да ја видиме во секакви комбинации. 

Сепак од нејзиниот став може да се забележи дека таа најмалку сигурно се чувствува во долги и елегантни фустани…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

Кристен Стујарт во уште една проѕирна креација

Kristen Stewart – изненадува со новиот филм

Кирстен Стујарт се плаши за својот живот!

 

loading...
Loading...