Искористете ги вашите стари фармерки

Loading...

Имате неколку добри стари парчиња на фармерки кои толку многу ви се омилени што не би можеле да ги фрлите. Има решение и за тоа.

Искористете ја вашата креативност и направете си таканаречени чизми-јапонки, во кои ќе изгледате не само модерно туку и автентично.

Додадете некој моден детал со кои би изгледале уште по интересни, искомбинирајте ги со вашето омилено парче гардероба, и денот ќе ви биде поубав.

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Практичен начин како кошулата на вашиот дечко ја направите дел од вашата гардероба

 

 

 

 

 

 Невообичаен изум: Гаќички за вашите стапала

 

 

 

 

 Објаснување од Лагерфилд за најчудната ташна

loading...
Loading...