Сораја со кренати нозе во воздух не остава многу на фантазијата

Loading...

Српската старлета Сораја, позната како поранешна учесничка на реалното шоу Big Brother, викендов лудо се забавуваше во Белград.

 

Таа минатата недела беше во Сплит, каде снимаше спот и реклама. Веднаш по завршувањето на обврските во Хрвтаска, таа се врати во својот Белград, каде реши да помине уште една луда ноќ со другарките.

 

Повод за оваа луда журка беше роденденот на Сораја. Дека девојките добро се забавувале покажува фотографијата на која се гледа како старлетата насмеана ги крева нозете во воздух, притоа покажувајќи го “меѓуножјето”.

 

Оваа фотографија Сораја сама ја објави, а под неа напиша “Што се случува во Театро, останува во Театро”.

 

Редакцијата на Пулс24 и поскаува среќен роденден на Сораја и уште вакви луди ноќи проследени со фотографии.

 

loading...