Мадона се соблече гола за својот нов парфем

Loading...

Славната Мадона се соблече гола за рекламната кампања на својот парфем ''Truth or dare''.

 

На промотивниот постер, таа го покажува својот совршен стомак и гради, а клучните делови се покриени со натпис NAKED.

 

Најновиот парфем на Мадона ќе се најде во продажба околу Божиќ, а нејзините потпароли изјавуваат дека парфемот е сензационален и заводлив баш како и самата пејачка. 

 

Иако Мадона на сликите изгледа совршено, гласините беа дека таа се обидува да ја засени својата помлада соперничка Лејди Гага која исто така неодамна се сликаше гола за промоцијата на својот парфем. 

Погледнете ги и следниве статии:

Лејди Гага ја одби Мадона за заеднички настап

 

 

 

По Хајди Клум, и Мадона заигра во стилот на ”Gangnam Style”

 

Мадона со недоличен настап и откажан концерт

 

 

 

loading...
Loading...