H&M за оваа зима: виолетово палто, блескави фустани и гламурозен накит

Loading...

H&M оваа колекција за оваа зима 2012-2013, ја обои во оптимистички бои и гламурозен накит…

Новите парчиња облека од модната куќа на H&M се погодни за секојдневен живот. Иако зимата е на повидок, не значи дека треба да се откажете од живите бои. H&M зимската колекција ја направи ведра и разиграна, нудејќи разни блескави коктел фустани, женствени виолетови палта кои ќе ви ја зачинат оваа зима со храбрите комбинации.

loading...