Премиерно новата песна и спот на Тони Цетински

Loading...

Хрватскиот пејач Тони Цетински, кој ја освои македонската публика преку дуетите со нашиот Тоше, деновиве е повторно актуелен. 

Тој го промовираше неговиот последен албум “Opet si pobijedila”, а песната “Kriv” е дел од албумот.

Песната доби и видео запис, кој е интересен и квалитетен, а е во режија на Бруно Гргуриќ.

Слушнете го новитетот од Тони и уживајте.

 

loading...