ZARA со елегантен изглед за овие празници

Loading...

Елегантни, софистицирани и безвременски, е белегот од ZARA за престојните празници.ZARA оваа година се откажа од кичестите фустани и чипки, па за возврат ни донесе нешто поелегантно кое лесно можете да го носите во било која сезона. Едноставните линии и ограничена палета на бои не значи досаден изглед. Напротив, ќе кажете многу повеќе на овој начин. Класиката е збогатена со современи но и футуристички детали, а црното и белото уште еднаш се докажаа како добитна комбинација. Софистицираниот изглед е заокружен со гламурозен изглед и секси високи потпетици. Пред да отидете на шопинг, можете да си изберете некоја од овие комбинации…

 

 

 

 

loading...