ЧОВЕЧЕ, НЕ ЛУТИ СЕ! Се нашалила на венчавката со љубовта на својот живот, а тој полуде!

Погледнете зошто ова видео стана вистински хит.На Јутуб за кратко време едно видео стана апсолутен хит. Инаку, за време на прославата на една венчавка младенците почнуваат со послужување на торта, при што невестата малку се нашалила со младоженецот кого сакала да го „нахрани“. Таа прво  неколку пати во последен момент му ја тргала вилушката со парчето торта, но малку било потребно младоженецот просто да збесне и да ја нападне, при што удрил и со ногата од маса.На Јутуб за кратко време едно видео стана апсолутен хит. Инаку, за време на прославата на една венчавка младенците почнуваат со послужување на торт

Пронајдете не на следниве мрежи: