Фатална грешка: Одлучила да има секс во „лајв стрим“ па го тагирала- сопствениот татко!

Тешко  е да се замисли  какви се  проблеми   имала оваа девока со  својот татко, но  таа и  нејзиното  момче се сексале во пренос во живо и  го тагирале нејзиниот татко, јавуваат американските медиуми.Како  што пишува Елит Дејли, парот, чии имиња не се објавени, престојувал во луксузна куќа за одмор  на родителите на девојката, иако родителите ѝ кажале дека не смеат  да бидат таму.
Откако  влегле во  куќата, тие тотално  се опуштиле  па најпрво го испиле сиот алкохол кој успеале да го најдат  во куќата, а потоа се соблекле и  се препуштиле на маратонски секс по  целиот простор.
Но, сето тоа го пренесувале во  живо на Фејсбук.
За среќа, видеото  брзо  било тргнато од Фејсбук, но  како  што  сите добро  знаеме, откако  нешто  е објавено на интернет, тоа обично останува долго на интернет.
Така скратена верзија од 10-ина минути  од нивниот секс може да се најде на бројни порно страници.

dad? pic.twitter.com/MgtlDb0U7f
— LASTCALL (@SmackDatBooty69) September 9, 2016
Како  што пишува Елит Дејли, парот, чии имиња не се објавени, престојувал во луксузна куќа за одмор  на родителите на девојката, иако род

Пронајдете не на следниве мрежи: