Фатена на дело: Оваа жена имала секс со кучињата на нејзината цимерка!

Осомничената жена веднаш била уапсена, кога против неа било покренато обвинение дека имала секс со кучињата на цимерката, која претходно се обидела и да ја отруе.Шери Валтерс (53), наводно ги нападнала кучињата Спајк и Џејк, кои ѝ припаѓаат на нејзината цимерка Беверли Бредли.
Во соопштението од полицијата стои дека кучињата претрпеле повреди.
Имено, кога Беверли и нејзиниот брат се вратиле дома, ја затекнале Шери како лежи гола во шупата со нивниот германски овчар Спајк.
„Останав без зборови. Ова е вистински шок. Едноставно не разбирам како можеше да го направи ова“, рекла Беверли.
Веднаш по апсењето, Валтерс ја призна вината, додавајќи дека „и порано го правела тоа“.
Таа моментално се наоѓа во притвор и се соочува со обвиненија за злоставување на животи, напад и обид за убиство.Шери Валтерс (53), наводно ги нападнала кучињата Спајк и Џејк, кои ѝ припаѓаат на нејзината цимерка Беверли Бредли.
Во соопштението од поли

Пронајдете не на следниве мрежи: