Фото: Бикините пукаат: Карлеуша ги полуди Турците!

Loading...

Па кој не би се сликал вака! „Одам на плажа да ги збунам Турците, како права Русинка од два метра!“ напишала пејачката под сликата во мини костум за капење кој едвај и ги покри брадавиците. Проблематичната пејачка Јелена Карлеуша и те како е свесна за своите квалитети, па така и овој пат ја израдува машката популација со провокативни фотографии на кои нејзините огромни гради се нормално во преден план. 
Повеќе на ТЗМ.МКПроблематичната пејачка Јелена Карлеуша и те како е свесна за своите квалитети, па така и овој пат ја израдува машката

loading...
Loading...