Го фатила како ја изневерува преку руски пребарувач

Loading...

Додека користела Yandex Мапи што всушност претставува руски пребарувач, го фатила својот дечко како излегува од зградата си друга девојка. 
„Прво што забележав беше силуета“, изјави русинката Марина. 
„Прво си помислив како може некој толку да наликува на мојот Саша? Се загледав повнимателно, зумирав и тоа е навистина тој, а до него стои друга. Тогаш сфатив дека ме лажел и ме изневерувал долго време“, вели изневерената русинка. 
Откако таа се соочила со него и му ја покажала фотографијата од рускиот пребарувач, тој негирал дека бил неверен. 
Сепак девојката решила повеќе да верува на доказите и на рускиот пребарувач, па се раздели од дечкото. 
Ова е еден вид лекција за нго, а и за сите останати дека никаде не сме безбедни и дека секоја тајна порано или подоцна на чуден начин ќе биде откриена. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Додека користела Yandex Мапи што всушност претставува руски пребарувач, го фатила својот дечко како излегува од з

loading...