„ГО РАСПАМЕТИ ЖИРИТО НА ЅВЕЗДИТЕ НА ПИНК“: Малата Лена ги дигна сите на нозе!

Преслатката Лена Стаменковиќ синоќа на настапот во „Ѕвездите на Пинк“ ги остави сите без зборови. Лена има само десет години, доаѓа од Зајечар а нејзиниот настап, појава и глас го воодушевија жирито, публиката и целото студио.Таа ја одбрала песната „Ако вредело ишта“ и буквално ги остави ги остави без зборови сите.
Погледнете и уживајте…

 

Таа ја одбрала песната „Ако вредело ишта“ и буквално ги остави ги остави без зборови сите.
Погледнете и уживајте…

Пронајдете не на следниве мрежи: