ГОЛЕМА ДРАМА: Дознала дека момчето ја изневерило додека била во осмиот месец од бременост!

Бившата Плејбој зајачица Кендра Вилкинсон моментално низ доста тежок период во животот, а на сите им дала до знаење дека нејзиниот сопруг Ханк Баскет ја изневерил со трансексуалната манекенка.Кендра своите емоции отворено ги покажала во своето реалити шоу Kendra on top па така најавата на третата сезона најавува доста бурни сцени во кои таа константно плаче.  
Погледнете го видеото…

 
Кендра своите емоции отворено ги покажала во своето реалити шоу Kendra on top па така најавата на третата сезона најавува доста бурни сцени во кои

Пронајдете не на следниве мрежи: