ХОРОР ВО МОСКВА: Порно актерка скокнала од прозор за да се спаси од силувачите

Руската порно актерка си ги искршила двете нозе додека бегала од двајца насилници кои брутално ја силувале откако ја поканиле во нивниот стан за да „разговараат“ за соработка.Младата актерка која глуми во филмови за возрасни пристигнала во станот за да разговара со мажите за новиот филм, но наместо разговор тие ја нападнале и ја силувале неколку часа. За да се спаси од силувачите, 22-годишната порно актерка, чие уметничко име е Лола Тејлор, скокнала од третиот кат.
Актерката ја пронашол човек кој го шетал своето куче во московската населба Јасеново. Таа била со крвава и со скината облека.
– Беше во многу лоша состојба и претрпела неколкучасовно брутално силување пред да скокне. Кога ги уапсивме двајцата насилници, тие демантираа дека изврпиле такво нешто – сè додека не влеговме во нивниот стан за да пронајдеме докази за ова ужасно злосторство. Се обиделе да ги исчистат крвавите дамки, но не успеал, изјавиле од московската полиција.
Силувачите 30-годишниот Дмитриј Косенков и 33-годишниот Максим Пилипенко биле уапсени и сега им се заканува казна затвор од 30 години.Младата актерка која глуми во филмови за возрасни пристигнала во станот за да разговара со мажите за новиот филм, но наместо разговор тие ја нападн

Пронајдете не на следниве мрежи: