Искинатите фармерки се секси… Но, ова е УЛТРА СЕКСИ!

Loading...

Можеби е позната без причина, но кога станува збор за трендовите, таа ги диктира…19-годишната Кајли Џенер, која го започна бизнисот во козметиката и моментално е сопственичка на најпосакуваниот кармин на светот, покажа тренд по кој полудеа девојките… а богами и момците!
Имено, таа позирала во фармерки, искинати на потполно необично место – под задникот.

Атрактивните фармерки, не се баш наменети за сите старосни групи.19-годишната Кајли Џенер, која го започна бизнисот во козметиката и моментално е сопственичка на најпосакуваниот кармин на светот, покажа тренд по

loading...
Loading...