Ја снимала својата 1 годишна ќерка, но не очекувала дека ЌЕ ГО НАПРАВИ ОВА!

Роденденската торта е најдобрата торта на светот, ќе се сложите нели? Доколку не се сложувате со нас, прашајте го бебето по име Мадисон. Ова е нејзината прва роденденска торта и таа има свој начин како да си ја изеде.Нема ништо послатко од вакви моменти во животот!
Децата растат со неверојатна брзина а видеото како ова е само потсетник на убавите спомени. Што направи ова слатко бебенце погледнете во видеото…

 
Jednogodisnja beba jede tortu na svoj nacin by ludodobolaНема ништо послатко од вакви моменти во животот!
Децата растат со неверојатна брзина а видеото како ова е само потсетник на убавите спомени

Пронајдете не на следниве мрежи: