Кара Делевингне на насловна на „Пластик Дримс“ со величенствениот Карл Лагерфилд!

Loading...

Нели е ова една од најдобрите насловни страници некогаш? Кара Делевингне е младата британска манекенка која го освои модниот свет со својата лукавост и густи веѓи, и која досега носела многу модели од постари колеги, а има снимено едиторијалот за скоро сите водечки списанија. Освен тоа, најдобра другарка и е суперпопуларната Рита Ора, ја обожава Кејт Мос, а се чини дека сега „под свои раце“ ја првземал славниот Карл Лагерфилд!

Убавата русокоса се фотографирала со модниот волшебник за насловната страница на списанието „Пластик Дримс“ на која седи на клупа во заводливо црн комплет додека Карл стои над неа и заштитнички ги ставал рацете на нејзините рамена.

Инаку ова списание го издава бразилскиот бренд Мелиса кој се занимава со продавање на пластични чевли и оваа сезона тие соработуваат со познатиот Карл. Кара снимила и неверојатни фотографии на кои ги рекламира рластичните чевли од нивната најнова колекција.

 

Фото: Plastic DreamsНели е ова една од најдобрите насловни страници некогаш? Кара Делевингне е младата британска манекенка која го освои м

loading...