Кикс на годината: Македонската старлета ќе глуми со Џејмс Дин, Мерилин Монро и Марлон Брандо!

Loading...

Катерина Стојановска која за себе вели дека е старлета, повторно изнанади со шокантна изјава во емисијата Фаци!Таа тврди дека добила улога во холивудски филм со Џејмс Дин, Мерлин Монро и Марлон Брандо.
Додава дека со Мерилин не се запознала лично но комуницираат преку Фејсбук.
Во видеото погледнете ја изјавата на Катерина…
Видео: Канал 5Таа тврди дека добила улога во холивудски филм со Џејмс Дин, Мерлин Монро и Марлон Брандо.

loading...
Loading...