Коктел на денот: Свежо минт мартини

Ако сакате да организирате коктел забава во вашиот дом, тука сме ние за да ви помогнеме и предложиме освежителен пијалок со кој ќе ги израдувате вашите пријатели.Во добро друштво и релаксирачка атмосфера секогаш е добредојден одличен пијалок. Нашиот предлог е освежувачки коктел- мартини со нане, а рецептот можете да го најдете на najadise.mkВо добро друштво и релаксирачка атмосфера секогаш е добредојден одличен пијалок. Нашиот предлог е освежувачки коктел- мартини со нане, а реце

Пронајдете не на следниве мрежи: