ЛУДИЛО: Оваа девојка ќе ве ЗБУДАЛИ со нејзиното ТВЕРКАЊЕ!

Ако не може девојка да ви го помати умот, тогаш нема кој. Познатиот танц наречен „twerking“ е во последно време многу актуелен, особено откако се објави видеото „Anaconda“ на Nicki Minaj и од тогаш сите се обидуваат се усовршат во овој танц. Големиот хит, пак, на Major Lazer „Lean on“, кој се искачи на врвот на топ листите ширум светот, инспирираше многумина транчери да направат свои кореографии и да ги објават на Youtube каналот. Оваа девојка особено се истакна со нејзиниот перформанс.Интересни генерации, зарем не?Интересни генерации, зарем не?

Пронајдете не на следниве мрежи: