НЕОДОЛИВО: Солени стапчиња со пилешко и топен кашкавал!

Потребни состојки:
2 пилешки стека со средна големина исечкан на коцки
Барбекју сос
Тесто за пица
Рендан кашкавал по желба
½ виолетов кромид
Пржена сланина
Малку сечкан магдонос
 
Самата подготовка на овие солени стапчиња, можете да ја погледнете тука:Потребни состојки:
2 пилешки стека со средна големина исечкан на коцки
Барбекју сос
Тесто за пица

Пронајдете не на следниве мрежи: