Оваа девојка изгледа толку слатко и невино, но кога почна да пее ГИ ШОКИРАШЕ сите!

Обожаваме кога ќе видиме некоја талентирана личност. Досега видовме доста интересни таленти, но ниту еден настап не предизвикал тотален шок како овој.Во француската верзија на ТВ шоуто „Јас имам талент“ , 24 годишната Рејчел со својата изведба го шокираше целото жири и сите присутни во публиката, како и публиката покрај малите ТВ екрани.
Имено,  оваа наизглед слатка и невина девојка, поседува скриен „талент“ кој ретко се гледа…
Погледнете за што се работи…Во француската верзија на ТВ шоуто „Јас имам талент“ , 24 годишната Рејчел со својата изведба го шокираше целото жири и сите присутни в

Пронајдете не на следниве мрежи: