СЕ ВРАТИЛ ПОРАНО И ЈА ФАТИЛ СО СОПРУГАТА СО ДРУГ: Еве што направил!

Eден неименуван американски војник имал намера да ја изненади својата сопруга и ќеркичката со предвремено враќање од должност и одлучил да ја сними нејзината реакција.Но, тој ја фатил како го изневерува, пишува Mirror, а видеото завршило на интернет.
Војникот ја фатил сопругата во тоалет со друг маж, додека таа била гола.
Додека ликовите се замаглени, се слушаат реакции според кои е очигледно дека сите три страни останале изненадени од ситуацијата.
„Што случува тука?“ – запрашал тој.

„Што правиш ти тука? Ме изневеруваш?! Губи се од мојата куќа!“ – викал младичот.
Mirror пишува дека оригиналното видео е објавено на Фејсбук на 28. јули и дека е прегледан повеќе од 250.000 пати.
Но, тој ја фатил како го изневерува, пишува Mirror, а видеото завршило на интернет.
Војникот ја фатил сопругата во тоалет со друг маж, доде

Пронајдете не на следниве мрежи: