Солзи и песна: Ивана РАСТУРИ во „Пинкови ѕвездички“!

Ивана Ѓерговиќ имаше феноменален настап на „Пинкови ѕвездички“, а со својата изведба никого не остави рамнодушен во студиото.„Се наежив. Таа имаше толку многу страв во себе што се плашеше да нѐ погледне. Заслужи да одиш понатаму“ – коментирала Леонтина.
Погледнете ја неверојатната интерпретација на Ивана на песната „Break free“ од Аријана Гранде.

Пронајдете не на следниве мрежи: