Стави стапче од сладолед во банана: Кога ќе го видите крајниот резултат, ќе го сторите истото!

Дали некогаш ви текнало да го направите истото.Во жешките летни денови не постои ништо подобро од освежителен десерт. Тимот од YouTube каналот “Handimania” подготви совршена ужина за вас.
Се што ви треба е една банана, јогурт, бадеми и стапче од сладолед…
Погледнете го видеото:Во жешките летни денови не постои ништо подобро од освежителен десерт. Тимот од YouTube каналот “Handimania” подготви совршена ужина за вас.

Пронајдете не на следниве мрежи: