Ознака: автомобил

Сцена

Одлучи да им ги затне устите на сите! Купила прескап автомобил од бакшиш кој го добила за една ноќ!

Им ги  затна устите на сите!Пејачката Инди реши да се пофали на социјалните мрежи, каков луксузен автомобил си купила и тоа со бакшишот што го заработила за една ноќ. Таа […]

Вести

Се судрија два камиони и автомобил во Автокоманда

Сообраќајна незгода во која учествуваа два камиони и еден автомобил, пред околу половина час се случи во скопската населба Автокоманда.Итната медицинска помош е пристигната на самото место, но засега нема […]

Сцена

Елена Велевска му подари луксузен автомобил на сопругот

Елена Велевска деновиве го изненади сопругот со неверојатен подарок – луксузен автомобил, а причина за тоа е 9-годишнината од бракот која ја прославиле неодамна.-Мојот сопруг е моја најголема поддршка во […]

Издвојуваме

Кит- Го и Тера маркети ќе доделат автомобил

Автомобил Опел Астра Седан 2016 како главна награда, патувања во Прага, Виена, Истанбул и Будимпешта, летувања на Крф, Тасос и Халкидики, скутер, три велосипеди и 40 вредносни ваучери за пазарување […]

Сцена

Фото: Машина од 200.000 евра: Кога ќе видите со што дојде Дагана Мирковиќ на снимање на „Пинкови Ѕвезди“ – ќе паднете од стол!

Пејачката Драгана Мирковиќ е во новата постава на жирито на „Пинкови Ѕвезди“, а на снимањето на првата епизода во Шимановац стигна во с

Видео

Му се брзало од траектот па автомобилот го „паркирал“ на дното на морето

Надзорните камери на траект во Русија снимиле прилично бизарна сцена. Имено, еден возач одлучил да тргне кон брегот пред траектот да се укотви…Само  неколку метри му  требале на траектот да […]

Црна хроника

Хорор на автопат: Возач загуби контрола и се заби во шлепер! – ВИДЕО

Честопати возачите се предупредуваат да ја почитуваат сообраќајната сигнализација и да ја прилагодуваат брзината според условите на патот, но некои од нив никако да ја научат оваа лекција.Така и овој […]

Сцена

Позната пејачка наместо бакшиш добила автомобил од 60.000 евра!

Познатата српска пејачка на еден свој настап имала сосема неочекуван момент кој не и се случил досега.Имено, наместо бакшиш таа добила клучеви од скап автомобил. Станува збор за атрактивната Катарина […]