Ознака: автомобил

Занимливости

ВИДЕО: Сакаше да го запали автомобилот на поранешното момче, но не забележа дека…

Кармен Чамбли (19), била снимена од сигурносни камери додека палела автомобил во Флорида.Повредената девојка сакала да му се одмазди на поранешното момче, но сѐ тргнало наопаку. Не само што завршила […]

Вести

Загина едно лице-автомобил влета во канал!

Вчера наутро во 06.15 часот во МВР било пријавено дека на регионалниот пат Прилеп-Македонски Брод, возило „ауди А4“ со прилепски регистарски ознаки излетало од коловозот и застанало во канал со вода.Од извршениот […]

Видео

ГО ЗАГЛАВИЛЕ НА ПАРКИНГ: Стави само ЛЕТВА под гумата – и ја покажа МАГИЈАТА на физиката!

За овој трик неопходно е да сте добар физичар, но и добар физички.Дали ви се случило да ве заградат на паркинг. така што никако не можете да излезете? Ако не […]

Фото

ТАТО НЕ Е СРЕЌЕН: Со багер го демолирал автомобилот на ќерката, а причината е неверојатна!

Еден татко, во налет на бес уништил 10.000 евра вреден автомобил на ќерката. Поради што миленичката толку го налутила?Со мал багер, Мајк Кард превртел црвено Ауди сѐ додека не го […]

Вицотека

Разговараат две пријателки додека го пијат утринското кафе…

Разговараат две пријателки додека го пијат утринското кафе пред да почнат со работа. Еднава имала љубовна мака па ѝ се жали на другата…- Замисли, синоќа му ѕвонев на дечко ми […]

Видео

Човек со бизарна маска се фрли под автомобил и доби ќотек-ВИДЕО

Видеото е снимено од страна на лице кое има поставено камера во својот автомобил.Настанот се случува во Русија, и никому не му е јасно зошто маскираниот човек се фрла пред […]

Вести

Тешка несреќа: Воз удри во автомобил, има повредени

Воз удрил во автомобил во близина на железничката станица Соколарци, кај Кочани.Несреќата се случила утрово околу 4 часот кога во близина на железничката станица Соколарци возот кој сообраќал од Скопје  […]