Ознака: автомобил

Сцена

МАСАКР НА КОНЦЕРТОТ НА ПЕТАР ГРАШО: Пијан возач со автомобил влета во публиката!

Во текот на концертот на Петар Грашо во Тисно, на десетина метри од бината се случи сообраќајна несреќа, автомобил влета во публиката.Во текот на концертот на Петар Грашо во Тисно, […]

Сцена

Вељко Ражнатовиќ ја покажа својата НОВА ЉУБОВ!

Уште пред неколку дена Милан Маринковиќ на својот Инстаграм профил објавил видео во  кое го пробува новиот автомобил со внукот Вељко Ражнатовиќ, но сега е евидентно дека пробата била успешна.Синот […]

Црна хроника

Детали од сообраќајната несреќа кај Пештани во која загинаа 2 момчиња

Две лица ги загубија животите во тешката сообраќајна незгода што синоќа во 18 часот и 05 минути се случи на на регионалниот пат Охрид-Св.Наум, на околу 400 метри од пешачкиот […]

Вести

ЗА ВЛАКНО Е ИЗБЕГНАТА ТРАГЕДИЈА: Автомобил пропадна во необележан ископ кај „Усје“, спасени се две жени!

Невремето кое го зафати Скопје направи вистински хаос во градот. Ситуацијата беше критична на повеќе локации во градот.Кај кружниот тек на булевар Србија кај фабриката „Усје“, необележан ископ кој бил […]

Црна хроника

ТАТКО ОСТАВИЛ 15-МЕСЕЧНИ БЛИЗНАЧКИ ВО АВТОМОБИЛ: Откако се досетил што сторил, дотрчал до нив и…

Петнаесетмесечни близначки починале во САД од изложеност на висока температура бидејќи татко им ги оставил во автомобил на сонце, пренесе мрежата Еј-Би-Си.„Аса Норт, таткото на настраданите бебиња, е уапсен под […]

Сцена

Ова е нејзината Јулија: Марија Шерифовиќ ја најде љубовта на својот живот

Пејачката среќна и  задоволна се пофалила  на социјалните мрежи   дека се вљубила на прв поглед.Марија Шерифовиќ е позната по тоа дека не сака да открива многу  за својот  приватен живот, […]

Вести

Напнато во Калиманци: Нуркачи трагаат по возилото и возачот

Екипи на специјалните единици нуркачи го пребаруваат езерото Калиманци во месноста Рибнички Мост на меѓународниот пат за Бугарија, каде се претпоставува дека се наоѓа возилото и телото на 43-годишниот Дејан […]

Црна хроника

Се уште се трага по мажот и автомобилот во Калиманци

Надлежен јавен обвинител од Основното јавно обвинителство – Делчево и натаму врши увид на локацијата кај вештачката акумулација Калиманци, каде вчера беше пронајдено телото на една жена, информираат од Обвинителството.По […]