Ознака: автомобил

Инстаграм

Кендис Свинпул + Ламборџини + црвена долна облека = Перфекција

Овој петок Викториниот ангел и една од најдобро платените манекенки на светот, Кендис Свинпул објави фотографија на Инстаграм снимена во Мајами. “Никогаш не е досадно” напишала јужноафричката убавица на фотографијата […]

Занимливости

Скопјанка купила автомобил па добила уште еден

Пред продажното места Венера во населбата Тафталиџе во Скопје, Државна лотарија на Македонија вчера ги додели клучевите на уште еден среќен добитник, овој пат на премијата Поло во Инстант лотаријата […]