Ознака: актерка

Сцена

Темната страна на Џенифер Анистон

Прекрасната актерка и ѕвезда од серијата „Пријатели“ Џенифер Анистон, многумина ја доживуваат како симпатична и фина жена, но гласините од снимањето на најновиот филм зборуваат нешто сосема поинакво.  Имено, колегите […]

Филм

Истражување: Кои актери на денешницата се преплатени

Според овогодинешната листа на Форбес на преплатени актери, актерот Еди Марфи се најде на првото место. Имено, според процените на Форбес, Еди Марфи успеа да заработи по 2.50 долари од […]