Ознака: актерка

Видео

СОКРИ СЕ , ОСВЕН ОБЛИНИТЕ! Една од најубавите жени во светот го поздрави светот во долна облека!

Американската манекенка и глумица Кејт Аптон се смета за жена која засекогаш го промени стандардот на женската убавина.Ќе признаете дека за “plus size” манекенките започна да се говори од релативно […]

Сцена

Стравична исповед на славна актерка: „Член од моето семејство ме силуваше кога имав 11. На 16 ме силуваа двајца возрасни“

Познатата  актерка Ешли  Џад (48) минала низ вистински  пекол додека растела и нејзиното  детство  и  тинејџерство  се одбележани со  силување, инцест и  други  ужасни облици  на сексуално  злоставување.Ешли не сака […]

Сцена

Позната холивудска актерка извршила самоубиство

Американската актерка Лиза Лин Мастерс е пронајдена мртва во нејзината хотелска соба во Лима, Перу. Таа била пронајдена во плакарот во соба во хотелот „Нуево мундо“. Вработените ја пронашле Мастерс […]

Сцена

Холивудска актерка не може да избега од мрачните тајни од детството

Една од најпознатите холивудски актерки морала да научи да живее со мрачна тајна која ја погонува од детството.Се работи  за Шарлиз Терон која како  девојче растела на семејна фарма во […]

Сцена

ВАКА изгледа нашата омилена актерка од шпанските серии ДЕНЕС!

Актерката и пејачка Талија за месец полни 45 години, а изгледа подобро од кога и да е!Таа нам ни е најпозната по серијата „Росалинда“. Таа на својот Инстаграм, споделила фотографии […]

Сцена

ГОЛО ИЗНЕНАДУВАЊЕ! Моника Белучи открила како си поминала во Париз!

Заносната Моника Белучи, која со текот на годините изгледа се подобро и подобро, го посетила градот на светлината – Париз, во кој сите чуда се можни.Убавата Моника, како и секоја […]

Сцена

Актерката ОТВОРЕНО за борбата со ракот: „Мислев дека на мојот живот му дојде крајот“

Од февруари 2015 година, познатата актерка се бори со рак на дојка…Неодамна, актерката од хит серијата „Беверли хилс“, Шенон Доерти, ја избричила главата откако го пребродила првиот циклус на хемотерапија […]