Ознака: актерка

Сцена

Ѕвездата на серијата „Вовед во анатомија“: Остарев пред камерите и сега НИКОЈ НЕ МЕ САКА!

Годините секогаш биле проблем за актерките во Холивуд. Актерката Елен Помпео (46), која е најпозната од серијата „Вовед во анатомија“, проговорила за дискриминацијата на жените во Холивуд, кои се над […]

Сцена

Ѕвездата на серијата „Озборувачка“ изгубила МИЛИОНИ во борба за старателство

Актерката Кели Рутерфорд, била присилена да објави банкрот, откако изгубила многу пари во борба за старателствот над децата од бракот со Даниел Гиерш.Таа е должна повеќе од 2 милиони долари, […]

Сцена

Мирната девојка се РАСИПА! Објави фотка со која ги шокираше фановите!

Актерката Дакота Џонсон, ни е најпозната по улогата на Анастасија Стил од филмот „50 нијанси на сиво“.Иако во прицватниот живот таа важи за мирна и пристојна девојка, многумина велат дека […]

Сцена

Бренда остана без коса! Познатата актерка се бори со РАК НА ДОЈКА!

Актерката Шенон Доерти, ја избричила главата во текот со борбата против ракот…Поранешната ѕвезда на Беверли хилс, открила дека боледува од рак на дојка минатата година. Актерката за „Пипл“ изјави дека […]

Сцена

ДОЛГА КОСА,КРАТОК ПАМЕТ: Шарлиз Терон ни „објасни“ како се пренесува ХИВ вирусот!

Прекрасната Шарлиз Терон докажа зошто треба да си се држи до глумата и да не претерува со научните анализи.Имено, актерката вчера учествуваше на 21-та меѓународна конференција во Дурбан, Јужноафриканската Република. […]

Сцена

САКАЛ ДА ЈА ИСКРИТИКУВА! Новинар напишал текст за актерката, но ГАДНО СЕ ПОКАЈАЛ!

Магазинот Сан, неодамна објавил текст во кој мета била актерката од познатите серии „Беверли Хилс“ и „Волшебнички“…Тие напишале дека актерката пропаднала, дека изгледа многу несредено и исушено, но изоставиле многу […]

Сцена

Фото и видео: Прекрасна турска актерка го смени полот

Моментално број еден вест во Турција е 26 годишната актерка Нил Еркочлар, која важи за една од најубавите турски глумици. Актерката и некогашна мисица, зборуваше отворено во јавноста дека не […]