Ознака: анџелина џоли

Сцена

„Се изгубив самата себе, не можев да си се препознам“: Џоли проговори за најтешките моменти од животот

Како што вели таа, нејзината најголема поддршка се нејзините деца. Иако од разделбата на Бред Пит и Анџелина Џоли поминаа четири години, и денеска се пишува и зборува за тоа […]

Сцена

Анџелина Џоли во опуштено издание замина на прошетка со приватен авион!

Холивудската актерка Анџелина Џоли (45) беше сликана со заштитна маска, додека излегува од приватен авион со своите деца во Лос Анџелес. Всушност, 45-годишната актерка се вратила од краток пат на […]

Сцена

Таа е најубавата жена на светот, но со овој детаљ ги згрози фановите

Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли (45) е меѓу најубавите жени во светот. Каде и да се појави, таа плени со својата убавина. Но, фановите наместо повторно да бидат воодушевени, сега се […]

Сцена

Анџелина Џоли четири години по разводот со Бред Пит проговори за причината за крајот

Анџелина Џоли и Бред Пит се разделија пред скоро четири години, но нивниот развод е сè уште една од главните теми во Холивуд. Сепак, вистинската причина зошто таа ги доставила […]

Сцена

Анџелина Џоли проговори за најголемата трагедија

Анџелина Џоли (44) останала без мајка во своите триесеттите години, а по повод Денот на мајката, „Њујорк тајмс“ објави емотивна статија која холивудската актерка ѝ ја посветила. Марчелин Бертард починала […]

Сцена

Додека не бев дома, моето момче се ожени: Анџелина Џоли разделила уште еден познат пар

Анџелина Џоли уште од своите први чекори во Холивуд привлекувала посебно внимание на медиумите, како поради приватниот живот така и поради несекојдневната убавина. Таа била во врски и со мажи […]

Сцена

Сите го забележаа необичното домашно милениче: Анџелина Џоли за прв пат ја отвори вратата на својот дом

Мега популарната холивудска актерка Анџелина Џоли (44), додека се подготвуваше заедно со своите деца за лондонската премиера на продолжението на филмот „Господарица на злото“, на социјалните мрежи објави и кратко […]