Ознака: беквалац

Сцена

Крај на љубовта помеѓу Наташа Беквалац и Влада Вуксановиќ

Пејачката Наташа Беквалац и манекенот Влада Вуксановиќ после година дена не се повеќе заедно. Според српскиот неделник Скандал, Наташа го оставила Владо, што симболично навестила и во својот нов спот […]

Сцена

Што доби Наташа Беквалац за Денот на вљубените?

Како што доликува на денешниот празник и Влада Вуксановиќ и купи подарок на неговата љубена. Како што пренесува српскиот портал „Plusonline“ младиот манекен на Наташа и купил чоколадна торта во […]

Сцена

ТВ Пинк ги затвори вратите за Наташа Беквалац

  Поради своето непрофесионално однесување, српската барбика Наташа Беквалац веќе нема да гостува на емисиите што се во продукција на телевизијата Пинк. Таа со своето размазено и недолично однесување усепа […]