Ознака: бијонсе

Сцена

Ограбена славната пејачка: На Бијонсе и се украдени предмети вредни милион долари

Американската пејачка и актерка Бијонсе дури двапати беше мета на разбојници овој месец, кои упаднаа во магацин каде ги чува своите скапоцености. Три магацини во Лос Анџелес, кои пејаката ги […]

Сцена

“Бев во тешка депресија”: Бијонсе проговорела за раѓањето на близнаците и нејзиното тело по породувањето

Ова не е прв пат Бијонсе да се најде на насловната страница на модното списание “Vogue”, а сега не само што позирала туку била и главен уредник на ова септемвриско […]

Вести

Бијонсе стана мајка по втор пат!

Познатата американска пејачка Бијонсе роди близнаци, јавија светски медиуми.Засега не се познати имињата на децата и полот, а нема потврда за вест ниту од претставници на пејачката. Списанието „Пипл“ објави […]

Сцена

Нов холивудски скандал: Откриено е со кого Џеј Зи ја изневерил Бијонсе!

Откако Бијонсе признала дека песната „Sorry“ му ја посветила на сопругот Џеј Зи, сите ги интересираше само една работа – која е жената со која раперот ја изневери сопругата.Светот го […]