Ознака: бијонсе

Сцена

Холивудските ѕвезди се здружија против оружјето

Многу холивудски ѕвезди се споија на една иницијатава, тие ја повикуваат власта да престане со вооруженото насилство во земјата и прашуваат – Уште колку? Дел од холивудските ѕвезди кои бараат […]

Сцена

”About…Beyonce” погледнете го трејлерот за нејзиниот документарец

Како што неодамна најави, пејачката Бијонсе Ноулс ќе го режира, и ќе глуми во документарецот за својот живот и кариера.  За нејзиниот амбициозен потфат, неодамна е објавен краток трејлер кој […]

Мода

Модна препорака од Бијонсе

Пејачката Бијонсе, секој ден не воодушевува со своите модни комбинации на Instagram.Нејзиниот аутфит е секогаш забавен и фантастичен. Неодамна таа објави фотографија на која, покрај класични црни парчиња на облека, […]