Ознака: забава

Сцена

„Се надеваме дека носи долна облека, инаку ова е чудно“: Роналдо на мета на остри коментари од јавноста поради фотографијата со своите деца

Фудбалерот Кристијано Роналдо на Инстаграм објавил фотографија со своите деца и напишал: „Забавни моменти со моите бебиња“. На некои од луѓето кои ја виделе фотографијата тоа баш им пречело. Познатиот […]

Занимливости

Го дуплираше милионот: Ивана од Скопје докажа дека чуда се случуваат

Младата натпреварувачка Ивана од Скопје е првата учесничка која докажа дека чудата навистина се случуваат, како во нејзиниот случај. Сепак, тоа што храброста не беше нејзината силна страна, а веруваше […]

Бавча Фото

Специјални гуми за поход на Иран, примопредадени со сите нишани

Специјални гуми за поход на Иран се набавени според информации од Министерството на Шеќеринска. Види фото во прилог. Гумите биле уредно примопредадени, како да се работи за нуклеарна ракета… и […]

Балкан

Мистериозно преминала девојка на моминска во Србија: Пиела само вода, паднала како покосена

Дваесет и петгодишна девојка починала среде забава, откако претходно ѝ се слошило во популарна кафеана во Зрењанин, Србија. Нејзината смрт засега е мистерија, а според вработените, таа била гостинка на […]

Сцена

Се качи на столче и заигра пред вереницата- синот на Цеца славеше до доцна во ноќта

Вељко Ражнатовиќ вложи голем труд да оствари огромен успех во бокс мечот во Лозница. Поради таа причина излегол со друштвото, како и со вереницата Богдана, па славел до доцна во […]

Љубов и секс

Забави полни со блуд и разврат. Дали сте чуле за нив? Имало ли Македонци присутни?

Ема почна со бизнисот за тајни секс забави под маски и денес компанијата вреди пет милиони фунти, НО ИМА СТРОГИ ПРАВИЛА НА КОИ ГОСТИТЕ МОРА ДА СЕ ПРИДРЖУВААТ. Жената која […]

Живот

Стјуард го соблече палтото, а потоа се случи нешто неверојатно

Стјуардот Паоло , откако со колегите им подели освежување на патниците , на неколку минути пред слетувањето заигра на пената на Бритни Спирс ,,Toxic”. Настапот го почна со соблекување на […]