Ознака: играчки

Живот

Родители внимавајте: Им купила плишани играчки на ќерките, па пронашлa нешто страшно во нив

Млада мајка останала во шок кога во плишана играчка која им ја купила на своите ќерки пронашла жилет. Шенан Брендон (22) во локалната продавница купила плишан нилски коњ за своите […]

Живот

Ана и Игор од Битола за својата свадба наместо цвеќе, побараа нешто што ги изненади сите

Водени од девизата дека секогаш е вистинско време да се направи нешто добро и дека нашето малку за некого значи многу, младата брачна двојка Ана и Игор Стојанови деновиве направија […]

Љубов и секс

За НЕЗАБОРАВНО искуство: 16 работи во сексот кои МОРА да ги пробате!

Секоја година во ова време обично правиме листи со желби за наредната. И обично нивната содржина е иста – откажување од цигари, повеќе да се вежба…Оваа година може да направите […]

Љубов и секс

“Зајачки вибратор“ – најпопуларна секс играчка

“Зајачкиот вибратор“ името го добил според посебното продолжение во облик на зајачки уши со кои се стимулира клиторисот, а според едно истражување направено во светски рамки, тоа е најпопуларна и […]