Ознака: изневерување

Фото

Маж отишол на службено патување: Побарал од жена си да му испрати слики и веднаш пуштил молба за развод!

Деновиве на социјалните мрежи кружи контроверзна фотографија која наводно била причина за развод на една млада брачна двојка.Се тврди дека сопругот бил на службено патување, а сопругата многу му недостасувала […]

Љубов и секс

Почнав да ја задоволувам со ЈАЗИКОТ, а потоа почувствував чуден МИРИС. Како можеше да ми го направи тоа?

Ова момче со години бил со девојката во врска и бил убеден дека таа е вистинската, онаа со која ќе се венча. Но, после една вечер, цел свет му се […]

Фото

Му пратила селфи на своето момче: Кога го видел ОВА во аголот, сфатил дека го изневерува!

Извесна Џеки од САД на своето момче му рекла дека на службеното патување ќе престојува сама во хотелската соба, но тој набрзо сфатил дека го лаже.Кога стигнала во хотелот во […]

Живот

После овие реченици на сите им беше јасно што прави жена му: „Жена ми често одеше кај соседите и…“

Еден несреќен маж на Редит побарал помош од корисниците откако доживеал бизарна ситуација со сопругата и новиот сосед. На повеќето луѓе после овие две реченици им е сосема јасно за […]

Видео

Се сомневал дека сопругата го изневерува и сакал да ја сними на дело: Зажалил од резултатот!

Велат дека секој маж има развиена интуиција и дека може да насети кога жената или девојката го изневерува.Овој маж сакал да биде сигурен во неверството на својата сопруга, па поставил […]

Живот

Мојот маж не ме погледнуваше, а камоли па да ме допре – Најдов младо момче кое ме задоволува и сега…

Ова е исповед на една жена која вели дека повеќе од една деценија живее со маж кој не ја забележува, па решила да влезе во тајна врска со 19-годишно момче, […]

Видео

ВИДЕО: Ја снимаше својата девојка и го објави видеото како одмазда откако го изневери!

Ѝ ги врза очите и ја однесе до собата, каде имаше на земјата листови од ружа, го намали светлото и пушти убава музика.Секој од нас сигурно би очекувал брачна понуда, […]