Ознака: изјава

Вести

Нови потресни сведоштва од жителите на Стајковци: ВИДЕО

Нови сведоштва на жителите од Село Стајковци чии домови настрадаа од поплавите што го зафатија Скопје.Тие за ТВ Нова велат дека штетите се големи, сметаат дека ќе им бидат потребни […]

Вести

Хајрадин Сулиш: Човекот што тврди дека сум го нападнал е вметнат провокатор

Хајрадин Сулиш на терен им помага на сограѓаните кои претрпеа штети од катастрофалното невреме.По злоупотребите од страна на медиумите блиски до СДСМ, тој даде изјава за телевизија НОВА каде вели […]

Видео

Водителка во живо изјавила: „Толку е жешко, што човек не може да се секса!“

Одговорните за тон заборавија да ги спуштат реглерите, па храбрата изјава на водителката отиде во етер.„Толку е топло, што човек не може ни да се секса“ – многумина се сложуваат […]

Занимливости

Изјави на луѓе што навистина го сакаат АЛКОХОЛОТ!

Во продолжение погледнете ја збирката на статуси објавени на социјалните мрежи од страна на некои од најстрастните консументи на алкохолот.„Виното нема многу витамини. Затоа, мора да го пиете во големи […]