Ознака: изјава

Црна хроника

Маж ограбил банка за да се спаси од сопругата

Седумдесетгодишен старец од Канзас е обвинет за грабеж на банка. Тој пред истражителите изјавил дека попрво би заминал во затвор отколку да остане со својата жена.Џон Рипли е обвинет дека на […]

Сцена

ЖЕНИТЕ Ѝ ЗАВИДУВААТ: Идниот сопруг на Кајли Миног воодушеви со љубовна изјава!

Џошуа Сас, идниот сопруг на славната пејачка Кајли Миног, даде интервју во кое за прв пат прозборе за односот со својата избраничка. Инаку, тој има 28 години, а таа 48.Прашањето […]

Вести

Лагите се разоткриени: Жерновски призна дека никогаш не бил физички нападнат

Поврзаноста помеѓу СДСМ и Специјалното јавно обвинителство станува повеќе од очигледна. По три часа распит во СЈО, градоначалникот на Општина Центар не сакаше да открие детали за сведочењето за инцидентите […]

Вести

Хајрадин Сулиш: Човекот што тврди дека сум го нападнал е вметнат провокатор

Хајрадин Сулиш на терен им помага на сограѓаните кои претрпеа штети од катастрофалното невреме.По злоупотребите од страна на медиумите блиски до СДСМ, тој даде изјава за телевизија НОВА каде вели […]

Видео

Водителка во живо изјавила: „Толку е жешко, што човек не може да се секса!“

Одговорните за тон заборавија да ги спуштат реглерите, па храбрата изјава на водителката отиде во етер.„Толку е топло, што човек не може ни да се секса“ – многумина се сложуваат […]

Занимливости

Изјави на луѓе што навистина го сакаат АЛКОХОЛОТ!

Во продолжение погледнете ја збирката на статуси објавени на социјалните мрежи од страна на некои од најстрастните консументи на алкохолот.„Виното нема многу витамини. Затоа, мора да го пиете во големи […]