Ознака: име

Сцена

Откриена е тајната – од каде доаѓа името Бијонсе

Вујкото на популарната пејачка Бијонсе, во новиот документарен филм за нејзиниот живот „Life is But the Dream“ откри од каде потекнува инспирацијата на неговата сестра Тина за името на својата […]