Ознака: ким

Сцена

Ким повторно планира свадба

Оваа недела Ким во едно интервју изјави дека повторно планира свадба. Имено, се очекува оваа недела поточно во петок после 536 дена долга бракоразводна судска постапка, Ким и Крис конечно […]

Сцена

ВИДЕО: Поранешното момче на Ким со нова песна–Јас бев првиот кој спиел со неа !

Ким никако не може да избега од минатото. Нејзиниот поранешен дечко сега објави нова песна наречена “I Hit It First”. Таа ги проживува најдобрите денови. Во среќна врска е со […]